Skelbiama atranka ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti

• Paskelbė : Vidas Tavoras
  • Paskelbta: 2022-07-08
  • Kategorija: Pranešimai

Ukmergės r. Želvos gimnazija skelbia pretendentų atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms (0,6 pareigybės, terminuota darbo sutartis) Želvos gimnazijos Žemaitkiemio ikimokyklinio ugdymo skyriuje užimti nuo 2022-09-01.

Kvalifikaciniai reikalavimai: pedagoginis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo mokytojo specialybė.

Pretendentas turi atitikti valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų reikalavimus ir atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus.

Pareiginio atlyginimo koeficiento dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.

Pretendentas pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Gyvenimo aprašymą (CV).

Dokumentai priimami iki 2022 m. rugpjūčio 22 d. adresu J.Vaišučio g. 12, Želva nuo 8.00 iki 15.00 val. arba siunčiant elektroniniu paštu direktorius@zelva.lm.lt . Išsamesnė informacija teikiama elektroniniu paštu direktorius@zelva.lm.lt .

Atranka vyks 2022 m. rugpjūčio 24 d. nuo 9.00 val. Ukmergės r. Želvos gimnazijos direktoriaus kabinete. Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Vidas Tavoras, Ukmergės r. Želvos gimnazijos direktorius

Nepamirškite padėkoti autoriui