Mokinių pamokų tvarkaraštis 2021/2022 m.m. (I pusmetis)

ŽELVOS GIMNAZIJOS  MOKINIŲ 2021-2022 M.M I PUSMEČIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

 (rugsėjo 1 d. – sausio 28 d.)


- Pirmadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

 

010

10 klasė

Anglų 10

Matematika 10

Lietuvių k. 10

Chemija 10

Muzika 10

Biologija 10

Istorija 10

 

011

11 klasė

Istorija 11

Rusų 11

Menai11

Biolog/Fizika 11

Matematika 11

Anglų 11(A)

 

012

12 klasė

12_Technologijos

Chem/Biol 12

Lietuvių k. 12

Istorija 12

Geom/Planim 12

 

05

5 klasė

Lietuvių k. 5

Dailė 5

Tikyba 5

Fizinis ugd 5

Matematika 5

 

 

06

6 klasė

Matematika 6

Lietuvių k. 6

Rusų k. 6

Gamta 6

Anglų k. 6

Fizinis ugd 6

 

 

07

7 klasė

Tikyba 7

Matematika 7

Lietuvių k. 7

Anglų k. 7

Fizinis ugd 7

Muzika 7

 

 

08

8 klasė

Lietuvių k. 8

Istorija 8

Anglų k. 8

Muzika 8

Matematika 8

Chemija 8

Rusų k. 8

 

09

9 klasė

Matematika 9

Lietuvių k. 9

Piliet_pagr 9

Istorija 9

Rusų k. 9

Fizika 9

Fizinis ugd 9

 


- Antradienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

 

010

10 klasė

Matematika 10

Lietuvių k. 10

Dailė 10

Geografija 10

Rusų10

Technologijos 10

 

011

11 klasė

Info/Chemija 11

Anglų k. 11

Matematika 11

Fizinis ugd 11

Geografija 11

Lietuvių k. 11

Tekst_rašymas 11

 

012

12 klasė

Biologija 12

Geografija 12

Lietuvių k. 12

Matematika 12

Fizinis ugd 12

Anglų k. 12

Matematika(A) 12

 

05

5 klasė

Muzika 5

Matematika 5

Gamta 5

Anglų k. 5

Lietuvių k. 5

 

 

06

6 klasė

Anglų k. 6

Technologijos 6

Lietuvių k. 6

Matematika 6

Geografija 6

 

 

07

7 klasė

Matematika 7

Lietuvių k. 7

Fizinis ugd 7

Biologija 7

Dailė 7

Rusų k. 7

Geografija 7

 

08

8 klasė

Lietuvių k. 8

Matematika 8

Geografija 8

Chemija 8

Anglų k. 8

Fizinis ugd 8

 

 

09

9 klasė

Geografija 9

Fizinis ugd 9

Anglų k. 9

Lietuvių k. 9

Matematika 9

Ekonomika 9

 

 


- Trečiadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

 

010

10 klasė

Info_10

Fizika 10

Istorija 10

Biologija 10

Fizinis ugd 10

Lietuvių k. 10

Piliet. pagr. 10

 

011

11 klasė

Matematika (A) 11

Lietuvių k. 11

Istorija 11

Anglų k. 11

Istorija 11(A)

Biolog/Fizika 11

 

012

12 klasė

Tekst_rašymas 12

Istorija 12(A)

Lietuvių k. 12

Biologija 12

Anglų k. 12

Inf/Ch 12

 

05

5 klasė

Fizinis ugd 5

Matematika 5

Technologijos 5

Lietuvių k. 5

Informatika5

 

 

06

6 klasė

Tikyba 6

Rusų k. 6

Gamta 6

informatika 6

Lietuvių k. 6

Fizinis ugd 6

 

 

07

7 klasė

Lietuvių k. 7

Informatika 7

Anglų k. 7

Fizinis ugd 7

Technologijos7

 

 

08

8 klasė

Istorija 8

Lietuvių k. 8

Fizinis ugd 8

Anglų k. 8

Fizika 8

Biologija 8

 

 

09

9 klasė

Anglų k. 9

Chemija 9

Info 9

Lietuvių k. 9

Istorija 9

Fizika 9

 

 


- Ketvirtadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

 

010

10 klasė

Matematika 10

Chemija 10

Rusų10

Fizika 10

Anglų 10

Lietuvių k. 10

 

 

011

11 klasė

Che/Ru 11

Geografija 11

Lietuvių k. 11

Dorinis 11

Fizinis ugd 11

Anglų k. 11

Geog_12_11(A)

 

012

12 klasė

Fizinis ugd 12

Menai 12

Matematika 12

Geografija 12

Geog_12_11(A)

 

05

5 klasė

Anglų k. 5

Fizinis ugd 5

Matematika 5

Žmogaus sauga 5

Lietuvių k. 5

 

 

06

6 klasė

Lietuvių k. 6

Matematika 6

Fizinis ugd 6

Dailė 6

Geografija 6

 

 

07

7 klasė

Matematika 7

Lietuvių k. 7

Anglų k. 7

Geografija 7

Fizika 7

 

 

08

8 klasė

Geografija 8

Fizika 8

Matematika 8

Lietuvių k. 8

Dailė/Tech 8_9

 

 

09

9 klasė

Lietuvių k. 9

Matematika 9

Geografija 9

Anglų k. 9

Dailė/Tech 8_9

Chemija 9

 


- Penktadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

 

 

010

10 klasė

Lietuvių k. 10

Anglų 10

Matematika 10

Tikyba 10

Fizinis ugd 10

 

 

011

11 klasė

Biologija 11

Rusų 11

Fizinis ugd 11

Matematika 11

Lietuvių k. 11

Geom/Planim11

 

012

12 klasė

Dorinis ugdymas 12

Matematika 12

Lietuvių k. 12

Fizinis ugd 12

Anglų k. 12

Anglų_12(B2)

 

05

5 klasė

Lietuvių k. 5

Gamta 5

Anglų k. 5

Istorija 5

 

 

06

6 klasė

Matematika 6

Lietuvių k. 6

Istorija 6

Anglų k. 6

Muzika 6

Istorija 6

 

07

7 klasė

Istorija 7

Lietuvių k. 7

Rusų k. 7

Matematika 7

Biologija 7

 

08

8 klasė

Fizinis ugd 8

Žmogaus sauga8

Matematika 8

Lietuvių k. 8

Rusų k. 8

Tikyba 8

 

09

9 klasė

Matematika 9

Lietuvių k. 9

Rusų k. 9

Biologija 9

Tikyba 9

Muzika 9