ADVENTUR 2023

• Paskelbė : Vidas Tavoras
  • Paskelbta: 2023-01-30
  • Kategorija: Didžiuojamės

Š. m. sausio 28 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyko aštuntasis Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: vienoje kovėsi 6-8 klasių, o kitoje – 9-12 klasių mokiniai. Želvos gimnazijai atstovavo devyni moksleiviai: Vytautė Kalesnykaitė, Lėja Kornelija Kavaliauskaitė, Amelija Zaveckaitė, Linėja Paplauskaitė, Sniegė Martinkėnaitė, Laura Šlepikaitė, Sonata Ilgevičiūtė, Lukas Tolvaiša ir Martyna Stačiokaitė. Parsivežtas sidabro medalis, kurį laimėjo šeštokė Vytautė. Mokinei tai buvo pirmas išbandymas dalyvaujant tokio lygio konkurse. Ir tas išbandymas baigėsi gražiu laimėjimu.

Sėkmės Vytautei ir kitiems geografijos žinovams, įdomių ieškojimų ir atradimų plačiuose GEOGRAFIJOS  mokslo laukuose!

Geografijos mokytoja Justina Kuodienė

JustinaKuodienė