Tvarkaraščiai

Ugdymosi proceso trukmė:

1-4 klasės – 35 savaitės

5-8, Ig-IIg klasės – 37 savaitės

IIIg – 36 savaitės

IVg klasė – 34 savaitės

 

ŽELVOS GIMNAZIJOS  MOKYTOJŲ 2022-2023 M.M I PUSMEČIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

(rugsėjo 1 d. – sausio 20 d.)

 

- Pirmadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

14:40

ALiš

Algirdas Liška

Dail/Tech 12

Menai/Techn11

 

/////

AStank

Audronė Stankevičienė

 

Rusų k. 8

Rusų k. 6

Rusų10

 

Rusų k. 12

 

/////

DAugl

Dalia Auglienė

Anglų3

Anglų2

Fi/Biol 12

Gamta 6

Biologija 11

Biologija 10

Biologija 8

/////

DKriau

Daiva Kriaučiūnaitė

Anglų 10

Anglų k. 5 

Anglų k. 8

Anglų k. 7

Anglų k. 6

 

Anglų 11(A)

/////

DTaug

Danguolė Tauginienė

/////

EMot

Edita Motiejūnienė

Matematika 9

Matematika 7

 

Matematika 8

Matematika 11

Geom/Planim 12

 

GMar

Gintaras Markevičius

 

Fizinis ugd 5

Fizinis ugd 7

Fizinis ugd 6

Neform. ugd.

/////

IMic

Irena Micienė

 

Fi/Biol 12

 

Istorija/Fizika 12

Fizika 9

 

/////

JGin

Jolita Gineikienė

 

Chemija 9

Menai/Techn11

 

Chemija 8

Neform. ugd.

/////

JGrig

Jolita Grigucevičienė

Dail/Tech 12

Menai/Techn11

 

/////

JKuod

Justina Kuodienė

/////

KMac

Kristina Macijauskienė

 

 

 

/////

LLatv

Laimonas Latvys

/////

LMon

Lina Monkevičienė

 

Tikyba 5

 

Tikyba 4

Tikyba 7

 

/////

DŽid

Daiva Židonienė

Istorija 11

Piliet_pagr 9

Istorija 9

Istorija/Fizika 12

Istorija 5

Istorija 10

 

RPov

Rasa Povylienė

Lietuvių k. 8

Lietuvių k. 6

Lietuvių k. 10

Lietuvių k. 12

 

/////

RStr

Romualda Stražinskienė

Lietuvių k. 5

 

Lietuvių k. 7

 

Lietuvių k. 9

 

/////

RZab

Regina Zabielienė

 

Šokis2

Šokis3

 

Neform. ugd. 

/////

VDri

Vilmantas Driukas

Muzika 7

 

Muzika 1

Muzika 8

Muzika 10

 

 

/////

VLis

Virginija Liškienė

Matematika 6

Matematika 10

 

Matematika 5

Matematika 11

Geom/Planim 12

/////

ZKri

Zita Kriaučiūnienė

 

 

 

 

 

Neform. ugd.

Neform. ugd.

 

RMic

Rūta Miciūtė

 

 

 

 

 

 

Neform. ugd.

Neform. ugd.

JTav

Jonė Tavorienė (1 kl)

Matematika 1

Lietuvių k. 1

 

Lietuvių k. 1

Neform. ugd.

 

 

 

RLat

Ramunė Latvienė (2 kl)

Fizinis ugd 2

 

Lietuvių k. 2

 

Matematika 2

 

 

 

DDul

Dalė Dulkevičienė (3 kl.)

 

Fizinis ugd 3

Matematika 3

Lietuvių k. 3

 

 

 

 

JBut

Jolanta Butkienė (4 kl)

Lietuvių k. 4

Lietuvių k. 4

Fzinis ugd 4

Matematika 4

 

 

 

 

 

- Antradienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

14:40

ALiš

Algirdas Liška

 

Technologijos 6

 

Technologijos 10

/////

AStank

Audronė Stankevičienė

Rusų k. 8

 

Rusų k. 7

 

/////

DAugl

Dalia Auglienė

Biologija 12

Anglų3

Gamta 5

Biologija 7

/////

DKriau

Daiva Kriaučiūnaitė

Anglų k. 9

Anglų k. 11

Anglų k. 8

 

Anglų k. 6

 

/////

DTaug

Danguolė Tauginienė

/////

EMot

Edita Motiejūnienė

Matematika 7

Matematika 8

Matematika 11

Matematika 12

Matematika 9

Ekonomika 9

 

/////

GMar

Gintaras Markevičius

 

Fizinis ugd 9

Fizinis ugd 7

Fizinis ugd 11

 

Fizinis ugd 8

Fizinis ugd 12 

/////

IMic

Irena Micienė

/////

JGin

Jolita Gineikienė

 

Technologijos 6

Chemija 8

Chemija 10

Technologijos 10

/////

JGrig

Jolita Grigucevičienė

/////

JKuod

Justina Kuodienė

/////

KMac

Kristina Macijauskienė

 

 Dailė 5

Dailė 7

/////

LMon

Lina Monkevičienė

/////

DŽid

Daiva Židonienė

Istorija 11(A)

Istorija 12

Piliet. pagr. 10

Istorija 10

Istorija 5

Istorija 12

Istorija 9

 

RPov

Rasa Povylienė

Lietuvių k. 10

Lietuvių k. 12

Lietuvių k. 6

Lietuvių k. 8

 

/////

RStr

Romualda Stražinskienė

Lietuvių k. 5

Lietuvių k. 7

Lietuvių k. 9

Lietuvių k. 11

Tekst_rašymas 11

 

/////

RZab

Regina Zabielienė

 

 

 

 

/////

VDri

Vilmantas Driukas

Muzika 6

Muzika 2

 

 

Neform. ugd. 

 

/////

VLis

Virginija Liškienė

 

Matematika 5

Matematika 11

Matematika 12

Matematika(A) 12 

Matematika 6

 

/////

ZKri

Zita Kriaučiūnienė

 

 

 

 

 

 

 

 

RMic

Rūta Miciūtė

 

 

 

 

 

 

 

 

JTav

Jonė Tavorienė (1 kl)

Lietuvių k. 1

Lietuvių k. 1

Matematika 1

Dail ir tech 1

Fizinis ugd 1

 

 

 

RLat

Ramunė Latvienė (2 kl)

Lietuvių k. 2

 

Matematika 2

Lietuvių k. 2

Pasaulio paž 2

 

 

 

DDul

Dalė Dulkevičienė (3 kl.)

Fizinis ugd 3

 

Lietuvių k. 3

Lietuvių k. 3

Pasaulio paž 3

 

 

 

JBut

Jolanta Butkienė (4 kl)

Fizinis ugd 4

Matematika 4

Lietuvių k. 4

Lietuvių k. 4

Pasaulio paž 4

 

 

 

 

- Trečiadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

14:40

ALiš

Algirdas Liška

Žmogaus sauga8

 

Technologijos 5

Technologijos7

 

/////

AStank

Audronė Stankevičienė

 Rusų k. 6

 

Rusų k. 9

Rusų k. 7

 

Rusų 11

Rusų/Fizika 11

/////

DAugl

Dalia Auglienė

Anglų2

Anglų k. 4

Gamta 6

Biologija 10

Biologija 12

/////

DKriau

Daiva Kriaučiūnaitė

Anglų k. 9

Anglų k. 7

Anglų 10

Anglų k. 8

Anglų k. 11

Anglų k. 12

Anglų_12(B2)

/////

EMot

Edita Motiejūnienė

/////

GMar

Gintaras Markevičius

Fizinis ugd 5

Fizinis ugd 9

Fizinis ugd 8

Fizinis ugd 6

 

Fizinis ugd 10

 

/////

IMic

Irena Micienė

 

Fizika 10

 

Fizika 8

Fizika 9

Rusų/Fizika 11

/////

JGin

Jolita Gineikienė

 

Technologijos 5

Technologijos7

 

/////

JGrig

Jolita Grigucevičienė

/////

JKuod

Justina Kuodienė

Geografija 10

Geografija 12

Geografija 7

Geografija 11

Geografija 9

Geografija 6

Geografija 8

 

KMac

Kristina Macijauskienė

 

/////

LMon

Lina Monkevičienė

 

Tikyba 6 

 

Tikyba 3

 

Tikyba 8

Neform. ugd.

 

RPov

Rasa Povylienė

Tekst_rašymas 12

Lietuvių k. 8

Lietuvių k. 12

Lietuvių k. 6

 

/////

RStr

Romualda Stražinskienė

Lietuvių k. 7

Lietuvių k. 11

Lietuvių k. 9

Lietuvių k. 5

 

/////

RZab

Regina Zabielienė

/////

VDri

Vilmantas Driukas

/////

VLis

Virginija Liškienė

Matematika(A) 11

Matematika 5

 

Matematika 10

 

/////

ZKri

Zita Kriaučiūnienė

 

 

 

 

 

 

 

 

RMic

Rūta Miciūtė

 

 

 

 

 

 

Neform. ugd.

 

JTav

Jonė Tavorienė (1 kl)

Lietuvių k. 1

Matematika 1

Pasaulio paž 1

Dail ir tech 1

Fizinis ugd 1

 

 

 

RLat

Ramunė Latvienė (2 kl)

 

Matematika 2

Lietuvių k. 2

Dal ir tech 2

Fizinis ugd. 2

 

 

 

DDul

Dalė Dulkevičienė (3 kl.)

Matematika 3

Lietuvių k. 3

Lietuvių k. 3

 

Pasaulio paž 3

 

 

 

JBut

Jolanta Butkienė (4 kl)

Matematika 4

 

Lietuvių k. 4

Dail ir tech 4

Dail ir tech 4

Neform. ugd.

 

 

                     

 

- Ketvirtadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

14:40

ALiš

Algirdas Liška

 

Žmogaus sauga 5

Dailė/Tech 8_9

 

/////

AStank

Audronė Stankevičienė

Rusų/Fizika 11

 

/////

DKriau

Daiva Kriaučiūnaitė

Anglų k. 5

Anglų k. 12

Anglų k. 7

Anglų k. 9

Anglų 10

Anglų k. 11

 

/////

EMot

Edita Motiejūnienė

Matematika 7

Matematika 9

Matematika 8

Matematika 12

 

/////

GMar

Gintaras Markevičius

Fizinis ugd 12

Fizinis ugd 5

Fizinis ugd 6

 

Fizinis ugd 11

Fizinis ugd 7

Neform. ugd.

Neform. ugd.

IMic

Irena Micienė

Rusų/Fizika 11

Fizika 8

 

Fizika 10

Fizika 7

 

/////

JGin

Jolita Gineikienė

 

Chemija 10

 

Dailė/Tech 8_9

Chemija 9

/////

JGrig

Jolita Grigucevičienė

 

/////

JKuod

Justina Kuodienė

Geografija 8

Geografija 11

Geografija 9

Geografija 7

Geografija 6

Geografija 12

Geog_12_11(A)

 

KMac

Kristina Macijauskienė

 

Dailė 10

Dailė 6

Dailė/Tech 8_9

 

LMon

Lina Monkevičienė

 

Dorinis 12

Dorinis 11

Tikyba 2

 

Neform. ugd.

/////

RPov

Rasa Povylienė

Lietuvių k. 6

 

Lietuvių k. 8

 

Lietuvių k. 10

Neform. ugd.

/////

RStr

Romualda Stražinskienė

Lietuvių k. 9

Lietuvių k. 7

Lietuvių k. 11

 

Lietuvių k. 5

 

 

/////

RZab

Regina Zabielienė

 

 

 

 

Šokis1

Šokis4

Neform. ugd.

 

VDri

Vilmantas Driukas

Muzika 3

 

Muzika 1

Muzika 4

 

 

/////

VLis

Virginija Liškienė

Matematika 10

Matematika 6

Matematika 5

Matematika 12

 

/////

ZKri

Zita Kriaučiūnienė

 

 

 

 

 

 

Neform. ugd.

 

RMic

Rūta Miciūtė

 

 

 

 

 

 

 

 

JTav

Jonė Tavorienė (1 kl)

Lietuvių k. 1

Lietuvių k. 1

Matematika 1

 

 

 

 

 

RLat

Ramunė Latvienė (2 kl)

Lietuvių k. 2

Lietuvių k. 2

Matematika 2

Pasaulio paž 2

 

Neform. ugd.

 

 

DDul

Dalė Dulkevičienė (3 kl.)

 

Matematika 3

Lietuvių k. 3

Fizinis ugd 3

Dail ir tech 3

Neform. ugd.

 

 

JBut

Jolanta Butkienė (4 kl)

Lietuvių k. 4

Matematika 4

Pasaulio paž 4

Fizinis ugd 4

 

 

 

 

                         

 

- Penktadienis -

Kodas

Pavadinimas

08:00

08:55

10:00

11:10

12:10

13:05

13:55

14:40

ALiš

Algirdas Liška

/////

 

/////

AStank

Audronė Stankevičienė

Info/Rusų 12

Rusų10

Rusų k. 9

 

Rusų k. 12

 

/////

DAugl

Dalia Auglienė

Biologija 11

Gamta 5

Anglų k. 4

Biologija 9

Biologija 11

Biologija 7

/////

DKriau

Daiva Kriaučiūnaitė

 

Anglų k. 6

Anglų k. 5

 

Anglų k. 12

 

/////

DTaug

Danguolė Tauginienė

Istorija 7

Istorija 6

Istorija 8

Istorija 6

 

/////

EMot

Edita Motiejūnienė

Matematika 9

Matematika 12

Matematika 8

Matematika 11

Matematika 7

Geom/Planim11

/////

GMar

Gintaras Markevičius

Fizinis ugd 8

 

Fizinis ugd 11

Fizinis ugd 12

Fizinis ugd 10

 

/////

KMac

Kristina Macijauskienė

 

LLatv

Laimonas Latvys

Info/Rusų 12

Info 9

Informatika 7

Informatika5

informatika 6

Info_10

/////

LMon

Lina Monkevičienė

 

Tikyba 1

Tikyba 10

Tikyba 9

 

/////

RPov

Rasa Povylienė

Lietuvių k. 10

Lietuvių k. 8

Lietuvių k. 12

Lietuvių k. 6

 

/////

RStr

Romualda Stražinskienė

Lietuvių k. 5

Lietuvių k. 11

 

Lietuvių k. 7

 

/////

RZab

Regina Zabielienė

/////

 

VDri

Vilmantas Driukas

Muzika 2

Muzika 3

 

Muzika 4

Muzika 5

Muzika 9

Neform. ugd.

 

VLis

Virginija Liškienė

Matematika 6

Matematika 12

Matematika 10

Matematika 11

 

Geom/Planim11

/////

JTav

Jonė Tavorienė (1 kl)

Lietuvių k. 1

Fizinis ugd 1

 

Pasaulio paž 1

 

 

 

RLat

Ramunė Latvienė (2 kl)

 

Fizinis ugd. 2

Matematika 2

Lietuvių k. 2

Dal ir tech 2

 

 

DDul

Dalė Dulkevičienė (3 kl.)

Lietuvių k. 3

 

Matematika 3

Dailė ir tech 3

 

Neform. ugd.

 

JBut

Jolanta Butkienė (4 kl)

Matematika 4

Lietuvių k. 4

 

 

 

 

 

Atnaujinta: 2023-01-20