Pasiekimai

Želvos gimnazijos  moksleivių dalyvavimo rajono, šalies konkursuose, olimpiadose ir sporto varžybose rezultatai 2023-2024 m.m.

Eil. Nr.

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Dalyvis

Vadovas

Užimta vieta, apdovanojimas

1.

Ukmergės rajono kaimo vietovių mokyklų (gim. 2011m. ir jaunesnių mokinių) kvadrato varžybos

R. Matulytė (4 kl.), R. Riliškytė, (5 kl.), R.Navickaitė (5 kl.), L.Zabielavičiūtė (6 kl.), G.Skrodenytė (6 kl.), E.Jačionytė (6 kl.), E.Rimšaitė (6 kl.),

G.Lipeikytė (6 kl.),

Gintaras Markevičius

I vieta

2.

Ukmergės rajono kaimo vietovių mokyklų (gim. 2011m. ir jaunesnių mokinių) kvadrato varžybos

D.Jarukas (4 kl.), A.Vareckis (4 kl.), L. Macijauskas (4 kl.), D.Druskis (5 kl.), N.Šalkauskas (5 kl.), D.Grybauskas (5 kl.), A.Markevičius (6 kl.)

M.Stražinskas (6 kl.)

M.Šalčiūnas (6 kl.)

Gintaras Markevičius

I vieta

3.

Zoninės kaimo vietovių mokyklų (gim. 2011m. ir jaunesnių mokinių) kvadrato varžybos

R. Matulytė (4 kl.), K.Riliškytė (4 kl.)

R. Riliškytė, (5 kl.), R.Navickaitė (5 kl.), G.Skrodenytė (6 kl.), E.Jačionytė (6 kl.), E.Rimšaitė (6 kl.),

G.Lipeikytė (6 kl.),

Gintaras Markevičius

II vieta

4.

Zoninės kaimo vietovių mokyklų (gim. 2011m. ir jaunesnių mokinių) kvadrato varžybos

D.Jarukas (4 kl.), A.Vareckis (4 kl.), L. Macijauskas (4 kl.), A.Imbrasas (4 kl.), D.Druskis (5 kl.), A.Markevičius (6 kl.)

M.Stražinskas (6 kl.)

M.Šalčiūnas (6 kl.)

Gintaras Markevičius

II vieta

5.

Ukmergės rajono kaimo vietovių mokyklų (gim. 2008m. ir jaunesnių mokinių) krepšinio 3x3 varžybos

D.Šalčiūnas (7 kl.),

M.Leiga (7 kl.),

G Miliauskas(8 kl.)

N.Čekauskas (8 kl.)

Gintaras Markevičius

II vieta

6.

Ukmergės rajono kaimo vietovių mokyklų 2023/2024m.m. sporto žaidynių 2013 m. gimimo ir jaunesnių  mokinių kvadrato varžybos

A.Purlytė (3 kl.), M.Uščiauskaitė (3 kl.)

A.Vareckis (4 kl.),

D.Jarukas (4 kl.)

L.Macijauskas (4 kl.)

A.Imbrasas (4 kl.)

R.Matulytė (4 kl.)

K.Riliškytė (4 kl.),

G.Pilipaitė (4 kl.)

D.Druskis (5 kl.)

Dalė Dulkevičienė

III vieta

7.

Konkursas „Šeimos istorija – mano istorija“

Liudvikas Povylius (10 kl.)

Rasa Povylienė

I vieta

8.

Konkursas „Tautos dvasios beieškant“

U.Garnytė, L.Paplauskaitė, G.Nakutis, M.Dijokas, L.Povylius (10 kl.)

Rasa Povylienė

I vieta

9.

Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 9 – 12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Laura Šlepikaitė (IV g)

Romualda Stražinskienė

III vieta

10

„Dainų dainelė 2024“

Emilis Janulis (3 kl.)

Alė Ališauskienė

Pateko į III etapą

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
7. 13.55 - 14.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30