Geografijos konkursas

• Paskelbė : Vidas Tavoras
  • Paskelbta: 2023-04-06
  • Kategorija: Konkursai

Po 3 metų pertraukos Vilniaus universitete geomokslų fakultete įvyko „gyvai“ XXII – asis respublikinis geografijos konkursas 6-12 klasėms. Į konkursą susirinko apie 850 moksleivių iš visos Lietuvos. Šiemet Želvos gimnazijai atstovavo Lėja Kornelija Kavaliauskaitė, Vytautė Kalesnykaitė, Laura Šlepikaitė ir Austėja Stražinskaitė. Kol mokiniai sprendė užduotis, mokytojai klausėsi paskaitų: dr. G. Godienės „Apie ką rašė Č. Kudaba?“ ir dr. E.Rudnickaitės „Svečiai iš dangaus“. Iki konkurso pradžios mokiniai turėjo galimybę aplankyti geologijos muziejų, VU meteorologijos stotį, apsilankyti auditorijose trumpose paskaitose ar tiesiog apsižvalgyti po universitetą. Lauksime rezultatų, kurie mokyklas pasieks gegužės viduryje.

Informacija pasidalino mokytoja Justina Kuodienė