Netradicinio ugdymo diena

• Paskelbta: 2021-12-19

Artėjant šv. Kalėdoms mūsų gimnazija organizavo Netradicinio ugdymo dieną. Šią dieną vyko netradicinės pamokos, kurių metu mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, skirtose praktinei meninei saviraiškai puoselėti. Nuo pat pirmos pamokos mokiniai įsitraukė į suplanuotas veiklas. Vieni karpė ir puošė mokyklos langus, kiti puošė Kalėdų eglutę, gamino dekoracijas ir jas statė mokyklos erdvėse, pynė vainiką, puošė aktų salę, darė kalėdinį paštą. Na, o 1- 4 kl. mokiniai dalyvavo edukacijoje "Nuo Advento iki Kalėdų", kurią vedė UKC Želvos skyriaus kultūros darbuotojos Asta Amankavičienė ir Kristina Pumputienė. Po visų veiklų mokyklos kieme buvo įžiebta Kalėdų eglutė, kurią aplankė mokyklos palėpėje gyvenantis nykštukas Sagiukas ir jo draugai- Želvos gimnazijos dramos būrelio vaikai.

Gimnazijos direktorius įžiebė Kalėdų eglutę, pasveikino visus susirinkusius artėjančių švenčių proga, padėkojo visiems mokiniams ir mokytojams už NETRADICINIO UGDYMO DIENOS VEIKLAS. Vieni kitiems, nors dar susitiksime ne kartą, dainuodami palinkėjome džiaugsmingų šv. Kalėdų.

Dėkoju visiems MOKINIAMS ir MOKYTOJAMS

Išskirtinis AČIŪ mokytojams: Jolitai Grigusevičienei, Jolitai Gineikienei, Kristinai Macijauskienei, Algirdui Liškai, Vilmantui Driukui.

Ramių ir prasmingų ateinančių švenčių!

Mokytoja Lina Monkevičienė

Dalė Dulkevičienė, Jonė Tavorienė, Daiva Kriaučiūnaitė