Naujų knygų pristatymas bibliotekoje

• Paskelbta: 2024-02-12

„Švieskime vaikus“ labdaros ir paramos fondas jau ne pirmus metus pradžiugina gimnazijos biblioteką naujomis knygomis. Fondas padovanojo knygų rinkinį, kuris skirtas mažiesiems skaitytojams.

Bibliotekoje buvo surengtas naujų knygų pristatymo  renginys. Renginyje dalyvavo 1 – 4 klasių mokiniai. Prieš renginį gimnazijos bibliotekoje buvo padaryta mini paroda, kur mokiniai galėjo pamatyti ir išsirinkti naują knygą.

Mažieji skaitytojai susipažino su fondo dovanotomis knygomis. Buvo pasakojama apie knygas, jų veikėjus ir siužetus. Pristatomos knygos buvo įdomios ir įtraukiančios, taigi mažieji skaitytojai skubėjo pasiimti labiausiai patikusią knygą.

Gimnazijos biblioteka dėkinga labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“  už jų paramą ir padovanotas knygas. Jos tikrai praturtins bibliotekos fondą ir skatins vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, lavins vaikų kalbos ir skaitymo įgūdžius.

Jolanta Gelūnaitė

Jolanta Gelūnaitė