Vestos Raupelytės darbų paroda

• Paskelbta: 2023-03-09

Kovo 11 - osios proga mūsų 7 klasės moksleivė Vesta Raupelytė subūrė mokyklos bendruomenę į neeilinį renginį - asmeninę parodą "Tarp manęs ir meno". Autorė tikrai turi kuo didžiuotis - antrojo aukšto mokyklos foje išeksponuoti daugiau nei 45 darbai, apimantys įvairius jos amžiaus kūrybos momentus. Parodoje galima stebėti dailės technikų žaismą, jaunoji menininkė nebijo eksperimentuoti - žavi spalvų ir linijų raiška.
Pasveikinti septintokės susirinko gausus būrys žmonių - bendraklasiai, draugai, mokytojai. Nuo pirmųjų akimirkų autorė sulaukė klausimų apie savo kūrybą, visiems buvo smalsu. Paroda atidaryta Linos Monkevičienės sveikinimo žodžiais ir šiltu paskatinimu kurti, sekti Vestos aistra menui. Abiturientė Martyna Stačiokaitė dovanojo visiems susirinkusiems jaukų muzikinį foną.
Neliko nepastebėta ir daugelio mylima dailės mokytoja Jolita Grigucevičienė - jos pagalba organizuojant parodą ir ugdant jaunąsias kūrėjų Širdis labai svarbi. Savo džiaugsmu ir patyrimais meno srityje pasidalino ir mokyklos direktorius - Vidas Tavoras.
Didelis AČIŪ Vestai bei visiems dalyvavusiems, organizavusiems ir kitaip prisidėjusiems prie nuostabaus renginio. Dar nespėjusius apsilankyti parodoje, mielai kviečiame užsukti!
Didžiuojamės turėdami mylimoje gimtinėje tokį menišką jaunimą... Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - tegyvuoja laisvė kurti!

Salvija Šilkaitienė

Salvija Šilkaitienė