Pradinukų stovykla

• Paskelbta: 2023-06-09

Ukmergės r. Želvos gimnazijoje birželio 9 dieną prasidėjo pradinių klasių moksleivių stovykla "Mažųjų želviečių vasara 2023", kurios tikslas yra ugdyti pilietinę savivoką per savo gimtinės, tėviškės etnokultūros paveldo suvokimą ir suteikti vaikams galimybę keliaujant pažinti gamtą, savo krašto istoriją, lavinti tiriamuosius ir komandinio darbo gebėjimus, skatinti vaikus turiningai bei sveikai,saugiai leisti laisvalaikį.

Pirmoji diena buvo skirta vaikų vaikų socialinių ir emocinių kompetencijų bei draugiškumo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžių ugdymui.

Diena prasidėjo dalyvių registracija. Susirinko tikrai daug pradinukų. Mokiniai susiskirstė į grupes, susitarė, kad laikysis elgesio, komandinio darbo taisyklių, galvojo komandos pavadinimą, kūrė prisistatymą, emblemas, žaidė įvairius žaidimus, šoko, dainavo. Vėliau vyko edukacinė veikla su modelinu "Pagamink draugui dovanėlę". Dienos veiklos aptarimo metu komandos pristatė savo skanduotes, šūkius, parodė ko išmoko.

Jolanta Butkienė

Dalė Dulkevičienė, Jonė Tavorienė, Jolanta Butkienė