Pasiekimai

Želvos gimnazijos  moksleivių dalyvavimo rajono, šalies konkursuose, olimpiadose ir sporto varžybose rezultatai 2022-2023 m.m.

Eil. Nr.

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Dalyvis

Vadovas

Užimta vieta, apdovanojimas

1.

Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių 2022/2023 m. m. sporto žaidynių kroso estafetės varžybos

M.Aganauskaitė (11 kl)

E.Urbonas(11kl.)

N.Rinkevičius(12 kl.)

U.Kavaliukas(10 kl.)

A.Bačys(9 kl.)

K.Matulytė(9 kl.)

S.Narbuntaitė(9 kl.)

L.Paplauskaitė(8 kl.)

Gintaras Markevičius

III vieta

2.

Kraštotyros konkursas „Tautos dvasios beieškant“

M.Dijokas 8 kl.

G.Nakutis 8 kl.

L.Povylius 8 kl.

L.Paplauskaitė 8 kl.

U.Garnytė 8 kl.

Rasa Povylienė

I vieta

3.

Ukmergės rajono 2022/2023 m.m. sporto žaidynių bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių (2010 m. gimimo ir jaun.) kvadrato varžybos

D. Druskis 4 kl.

N. Šalkauskas 4 kl.

A. Markevičius 5 kl.

M.Šalčiūnas 5 kl.

M.Leiga 6 kl.

D.Šalčiūnas 6 kl.

M.Imbrasas 5 kl.

Gintaras Markevičius

II vieta

4.

Ukmergės rajono 2022/2023 m.m. sporto žaidynių bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių (2010 m. gimimo ir jaun.) kvadrato varžybos

R.Riliškytė 4 kl.

L.Zabielavičiūtė 5 kl.

G.Skrodenytė 5 kl.

E.Jačionytė 5 kl.

U.Ivanova 6 kl.

V.Kalesnykaitė 6 kl.

L.K.Kavaliauskaitė 6 kl.

E. Tamsevičiūtė 6 kl.

G.Lipeikytė 5 kl.

Gintaras Markevičius

IV vieta

5.

Ukmergės rajono 2022/2023 m.m. sporto žaidynių bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių (2012 m. gimimo ir jaun.) kvadrato varžybos

R.Riliškytė 4 kl.

D.Druskis 4 kl.

A.Imbrasas 3 kl.

D.Jarukas 3 kl.

G.Pilipaitė 3 kl.

K.Riliškytė 3 kl.

D. Grybauskas 4 kl.

M.I.Ramoškaitė 4 kl.

N.Šalkauskas 4 kl.

V.Dimševičiūtė 4 kl.

Dalė Dulkevičienė

Jolanta Butkienė

II vieta

6.

Šalies mokyklų muziejų veiklos apžiūra – konkursas

 

Zita Kriaučiūnienė

II vieta

7.

Lietuvos 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas “Geros nuotaikos spinduliai“

A. Macijauskas 4 kl.

M.I. Ramoškaitė 4 kl.

R. Riliškytė 4 kl.

Jolanta Butkienė

Padėka

8.

Ukmergės rajono kaimo vietovių mokyklų (gim. 2007m. ir jaunesnių mokinių) krepšinio 3x3 varžybos

B. Matuolis 9 kl.

A.Butkus 9 kl.

D.Vareckis 9 kl.

A.Leonavičius 9 kl.

Gintaras Markevičius

I vieta

9.

Zoninės kaimo vietovių mokyklų (gim. 2007m. ir jaunesnių mokinių) krepšinio 3x3 varžybos

B. Matuolis 9 kl.

A.Butkus 9 kl.

D.Vareckis 9 kl.

A.Leonavičius 9 kl.

Gintaras Markevičius

II vieta

10

Ukmergės r. bendrojo ugdymo mokyklų

11-12/III-IV gimnazijos klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

M.Stačiokaitė 12 kl.

Rasa Povylienė

I vieta

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 08.55 - 09.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30